Collection: Alimentar
-
Manteiga de Noz Pecan Bio
Vendor:1 unidade = 90gr (Preço apresentado para 90gr)Regular price €4,89 EURRegular priceUnit price / per -
Manteiga de Avelã & Chocolate Negro Bio
Vendor:1 unidade = 200gr (Preço apresentado para 200gr)Regular price €7,99 EURRegular priceUnit price / per -
Lentilhas Coral /Vermelha Bio
Vendor:1 unidade = 100gr (Preço apresentado para 100gr)Regular price €0,50 EURRegular priceUnit price / per -
Feijao Preto Bio
Vendor:1 unidade = 100gr (Preço apresentado para 100gr)Regular price €0,55 EURRegular priceUnit price / per€0,50 EURSale price €0,55 EUR -
Sold out
Farinha de Espelta Integral 1Kg Bio
Vendor:CASA DA MÓRegular price €2,99 EURRegular priceUnit price / perSold out -
Amendoa Torrada Bio
Vendor:1 unidade = 100gr (Preço apresentado para 100gr)Regular price €3,00 EURRegular priceUnit price / per -
Café 20% Robusta 80% Arábica I Capsulas Bio
Vendor:KUKKENRegular price €0,46 EURRegular priceUnit price / per -
Milho Pipocas Bio
Vendor:1 unidade = 100gr (Preço apresentado para 100gr)Regular price €0,55 EURRegular priceUnit price €5,50 / per kg -
Millet Bio
Vendor:1 unidade = 100gr (Preço apresentado para 100gr)Regular price €0,35 EURRegular priceUnit price €3,50 / per kg -
Abacaxi e Framboesa I Gomas Vegan Bio
Vendor:1 unidade = 100gr (Preço apresentado para 100gr)Regular price €2,60 EURRegular priceUnit price / per -
Tablete Chocolate Rosa (Hibisco e Groselha) | Bio Vegan Direct Trade | 70gr
Vendor:LOVECHOCKRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price / per€4,99 EURSale price €3,99 EURSale -
Maçã Desidratada & Canela Bio
Vendor:1 unidade = 20gr (Preço apresentado para 20gr)Regular price €0,90 EURRegular priceUnit price / per -
Manga Desidratada Bio
Vendor:1 unidade = 20gr (Preço apresentado para 20gr)Regular price €0,70 EURRegular priceUnit price / per -
Vinagre Sidra Bio | Casa dos Montes
Vendor:Casa dos MontesRegular price €2,49 EURRegular priceUnit price / per -
Sementes de Canhamo Bio
Vendor:1 unidade = 100gr (Preço apresentado para 100gr)Regular price €2,00 EURRegular priceUnit price / per